| kajen4ever a întrebat:

Va rog traduceti-mi si mie melodia asta sau macar ziceti-mi la ce se refera.http://www.youtube.com/watch?v=Oe-a9jLYEJc&feature=playe r_detailpage. va roog mult de toot va implor. funda plus 3 voturi si adaugare ca prieten.

Răspuns Câştigător
| puffbobo a răspuns:

Este o melodie de dragoste de prin anii 90, Dill Mill Gayye Title Song(Intalnirea inimilor). nu ma pricep sa traduc melodia dar pot sa ti spun ca vorbeste de dragoste, de "inimile care se intalnesc", o frumoasa interpretare si videoclipul reusit. sper sa ti fi fost de ajutorbig grin