| intime a întrebat:

VA ROG URGEENT: eu sunt slabuta, de la talie in sus e ok dar picioarele sunt cam slabutestraight face ce as putea face ca sa pun ceva pe ele?[nu este vorba de metabolism sau ceva genetic si va rog nu-mi spuneti sa ma ingras] va promit FUNDAwinkinghappy

1 răspuns:
| Ridsy a răspuns:

Singurul lucru pe care l-ai putea face ar fi acela de a fi tu insati, fara sa-ti pese de ce spune lumea. Important e sa te simti tu bine in pielea ta si sa nu mai fii complexata de picioarele tale. Alte fete grase si-ar dori sa fie slabe, tu fiind slaba vrei sa fii grasa...hee hee Eu una te inteleg. O perioada si eu eram obsedata de faptul ca-s mai slabuta dar dupa un timp chiar nu mi-a mai pasat si ma simt bine in pielea mea. Ideea e ca mai bine slab decat supraponderal, nu vreau sa jignesc pe nimeni. :-) Faptul ca picioarele tale sunt prea slabe nu e decat in imaginatia ta. E imposibil ca cineva sa fie gras de la jumatate in sus si slab in rest, exista o anumita proportionalitate. Concluzia: fiecare arata bine asa cum e, nu-i nevoie decat sa invete sa se aprecieze. Fundita?batting eyelashes