| Denudeny a întrebat:

Va rogg, dau fundaaaaaaaaaaaa, cum fac ca ziua de azi sa treaca mai repedee! Helppp! Maine e o ziii ff importanta, si nu ma refer doar la inceperea scolii..am asteptat ziua de maie toata vacanta. FUNDAAAAAA!

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ca să treacă ziua mai ușor, trebuie să-ți găsești ocupație. Trebuie să faci ceva interesant, de exemplu, uită-te la filme/ seriale.

| OoBunnyoO a răspuns:

Uita-te la filme. La mine functioneaza intotdeauna.

| Danysan a răspuns:

Dormi si Iarsi Dormi!

| PunkieMuff a răspuns:

Începe prin a închide internetul şi a socializa cu oamenii din viaţa reală. Îţi spun eu că o să fie super, şi o să treacă repede timpul.

| Alexandra873 a răspuns:

Pai ai putea sa te uiti la televizor toata ziua,sa te joci un joc online, sa iesi in oras cu prieteni, sa asculti muzica, sa desenezi, etc.

| Child_Star_1993 a răspuns:

Culcate laughing

| PunkieMuff a răspuns (pentru Child_Star_1993):

Se scrie '' Culcă-te! ''
Nu-ţi mai băga '' dragostea '' în limba română.

| Child_Star_1993 a răspuns:

Culcate!