| babachis a întrebat:

Va salut!
de 1 martie in loc de martisor as putea sa ii dau un trandafir unei fete mai speciale dar care nu stie ca eu o plac?
fundita! big grin

4 răspunsuri:
| babachis explică:

Da dar daca ea ma iubeste dar nu vrea sa arate asta si incearca sa ma evite...
in ce mod as putea sa ii dau trandafirul pentru ca s-ar putea rusina in fata colegilor...presupun...

| neutrino a răspuns:

Nu, dar un buchet ai putea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti, astfel ai ocazia sa ii spui ca o placi sau daca nu ii zici poate isi av da seama din gest.

| MDenisee a răspuns:

Ar fi un gest foarte frumos, fetele aproeciaza gesturile micute si frumoase din partea baietilor, in plus poate isi va da si seama ca o placi happy Bafta :*