| marianiv a întrebat:

Va salut! Desi nu sunt un tip timid, pot spune ca am o dilema. Cu dragostea si cu femeile nu stau bine, am avut cateva relatii stabile dar... s-au dus. In fine, de ceva timp tot vad o fata intr-un hipermarker, la informatii. Am impresia ca este cu 2-3 ani mai mare ca mine, dar nu asta ar fi problema. Cum sa o abordez? ea fiind mereu ocupata.

1 răspuns:
| Dianaaxd a răspuns:

Pai la inceput saluto cand treci pe langa ea spune-i buna eu sunt si numele tau si restul o sa vina de la sine adica o sa gasiti voi atuncia ceva de vorbit. gandeste-te in cliba aceia! mult noroc happy