| LoOvE a întrebat:

Va suna cunoscut numele de Justin Biberon? rolling on the floor

p. s-intrebare nedisponibila biberonarilor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| music4ever a răspuns:

Esti tare, fatoooolaughing

9 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Da cel mai mare prost din lumewinking

| AlexBitza a răspuns:

Chiar nu ai ce face? daca nu iti place nu-l asculta(mie nu imi place si nu ascult) nu trebuie sa vii cu tot felul de intrebari copilaresti fara sens.

| sweettyyyy a răspuns:

****-o ma/fa shtzi cata kinele`!

| music4ever a răspuns:

Da foarte cunoscutrolling on the floor)

e un bebelus care se crede cel mai tare
care crede ca stie sa cante
si care crede ca toti din lumea asta sunt fanii lui

C0ncluzia:Justin Biberon-->Bebelush egoist si prost, cu voce de fetita si...

| Douapunccteunics a răspuns:

Da,
E Justin Bieber si eu imi bat joc de ellaughing

| Cherry56 a răspuns:

Nici mie nu imi place insa gluma asta e nesarata worried

| Ryuzaki a răspuns:

E un copil eunuc, merita cateva caramizi in cap!
Biberonari? rolling on the floor Mi-ai facut ziua! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar Justin Bieber are nevoie de lectii de muzica dar tu din cauza asta nu poti dormi? Trebuie sa faci o gluma proasta inainte de culcare?

| TabooR a răspuns:

rolling on the floor))))deci super tare laughing))))justin biberon nu mai pot de ras