| Artemisia a întrebat:

Va-ti face un tatuaj? De ce?

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Da, cu siguranta, Daca ceea ce imi tatuez reprezinta un lucru important pentru mine.Aduca nu mi-as face un tatuaj doar ca sa am si eu un tatuaj pentru ca dupa un timp voi regreta.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate unul mic discret, color. Aşa.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Un paun mare pe spatethinking
Sau la incheietura mainii ceva in norvegiana

| AnnaMariaaa a răspuns:

Unu asa micuthee hee de ce? nu stiu sigurhee hee

| xSoaked a răspuns:

Mi-as face aripile din simbolul Aerosmith in josul spatelui, la zona lombara. Pentru ca sunt frumoase si muzica acestei formatii inseamna mult pentru mine.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Sincer nu l-as face permanent as face unu temporar e misto ca am vazut asa cu o pasta sepeciala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as face, asa dintr-un impuls si dupa ce mi l-AS face mi-ar parea rau si as vrea sa-l sterg...