| crazy_girl a întrebat:

Va uitati la telenovele si care v-au placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| amalyutza a răspuns:

Dap ma mai uit.nu tare mult. dar imi plachee hee. pai prima ar fi ReBeLDelove struck... iubire cu chip rebel...inger salbatic...toantele nu merg in rai...umbrele trecutului...si ar mai fi cateva dar nu imi vin acum in mintehee hee... dar la care ti-au placuttongue?

5 răspunsuri:
| spiritul a răspuns:

Aia care imi place nu s-a produs inca

| Antrax a răspuns:

NUUUUU ma uit la asa ceva e de prost gust

| geta_1120 a răspuns:

Da ma uit la telenovele sunt multe care mi-au placut.prizoniera,destine furate,

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Rebelde
iubire cu chip rebel
sin senos no hay paraiso
acoralada

| Larisa_Rotar_1995 a răspuns:

Mie mi-au placut destul de multe pot sa spun cum ar fi: Aurora, Rosa Diamante, Emperatriz, Mi corazon insiste, Accoralada si multe altele am o lista imensa.