| gasca a întrebat:

Va vand un pont f bun: www.presainblugi.com :D Spuneti mi, sincer, ce credeti despre acest site

7 răspunsuri:
| alexam a răspuns:

Cred ca e a treia oara cand intrebi... Asa ca am intrat pe site... happy E fain! O sa mai intru pe el, pe bune! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare simplu la prima vedere, imi place multitudinea/diversitatea subiectelor insa nu-mi place prima pagina ca intri direct cu subiecte si postari video, toate paginile sunt pline ceea ce e bine dar prima pagina cred ca trebuia mai lejera si acele articole mutate in una din categorii. Ceva poze eventual pe prima pagina sa simti ca poti lua o gura de aer si nu-mi place acel gri cu albastrul blugilor arata saracacios/impersonal, n-ai un alt script mai expresiv care sa fie in concordanta cu bogatia subiectelor? In rest e foarte bine pus la punct, felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare simplu la prima vedere, imi place multitudinea/diversitatea subiectelor insa nu-mi place prima pagina ca intri direct cu subiecte si postari video, toate paginile sunt pline ceea ce e bine dar prima pagina cred ca trebuia mai lejera si acele articole mutate in una din categorii. Ceva poze eventual pe prima pagina sa simti ca poti lua o gura de aer si nu-mi place acel gri cu albastrul blugilor arata saracacios/impersonal, n-ai un alt script mai expresiv care sa fie in concordanta cu bogatia subiectelor? In rest e foarte bine pus la punct, felicitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...scuze pentru. dublul exemplar dar chiar nu mi-a dat de inteles daca a fost postat sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun..multumim mult

| anonymus_1825 a răspuns:

F interesant blogul happy. Este al tau?

| Elly4all a răspuns:

Buna, daca tot ai vrut parerea mea personala eu iti spun adevarul : e interesant. happy este blog facut de tine presupunhappy