| KissWoW a întrebat:

Vaaaai azi nu stiu cu ce sa ma imbrac! vi s-a intamplat mie da! dar am diferite haine si as vrea sa surprin prin diferite asortari! da-mi exeple de tinute care se poarta si as putea sa le asortez si eu! diferite nuante de culori! cum se poarta parul! vreau sa imi schimb lukul!

1 răspuns:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Da vrei sa iti schimbi look-ul incearca pantaloni scurti de blugi cu tenesi verzi, roz.un tricou..decoltat daca vrei asa mai galbe,poti purta si bratari,parul prins in coada sau adidasi negri,colanti gri,un tricou cu grluga,putin mai larg dar nu foarte tare,poate sa aiba si un desen pe el, iti poti pune si gluga in cap pentru ca acum nu e prea cald si parul il poti intinde, iar sus unde am scris parul prins in coada, poate fii si ondulat, bafta!