| Pisicanazdravana a întrebat:

Vad pe multi ca scrie,, facem gang-bang" dar nu stiu ce inseamna! stie cineva? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| oofle a răspuns:

Maryucka.nu stiu exact ce varsta ai, dar, o sa incerc sa explic pe intelesul tuturor. "Gang-bang" este echivalentul in romana al cuvantului orgie in mare parte. Un "Gang-bang" este atunci cand mai multi barbati intretin raporturi sexuale cu o femeie. Prin urmare. cand cineva iti scrie daca te bagi la un "gang-bang" raspunsul automat va fi : NU!

Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| Daredevil1998 a răspuns:

Gang-bang inseamna sex

| Pisicanazdravana explică:

Mersiii mult, nu stiam!

| Alin_4678 a răspuns:

Vrei da nu vrei sa zici xDDD