| Shinen a întrebat:

Vai, nu mai pot! Imi doresssc un telefon cu touch screen si nu stiiu cum sa imi conving parintii. As vrea un Corby! sad Eu mi-am strans deja 500 lei dar ei spun ca nu merita sa dau atatia bani pentru un telefon rolling eyes crying. Imi doresc prea mult si ma enervez evry day X-( sadcrying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau... daca nu vrei sa consumi atat de multi bani, vinde-l pe cel pe care il ai acum, si cu banii aceia, mai pui de la tine, si iti iei altul
si iesi mai ieftin.
ps: cumpara`i celui vechi o fazta noua sa para in stare mai buna sa poti cere mai mult pe elsmug laughing
big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce telefon ai acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci te lasa?