| Kimy_8371 a întrebat:

Vaii de maine iar la scoala. Imi pare asa de rau cand se termina week-endul mai ales ca asta nici nu a fost unul minunat. Voi v-ati pregatit pentru o noua saptamana de scoala? Aveti teste, sau ati avut de invatat?laughing

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Intr-adevar nu suntem cei mai fericiti cand incepe saptamana si mergem din nou la scoala insa trebuie sa ne gandim ca asta ne ajuta foarte mult in viitor.Eu saptamana asta nu prea o sa am ceva greu pentru ca deja am ochit cateva note si am doar un test maine la chimie crying sper sa ma descurc cu toate ca nu imi place deloc si de invatat am aproximativ la toate materiile dar invat de dimineata inainte de a pleca la liceu pentru ca eu sunt a 10.
Incearca sa gandesti mai pozitiv pentru ca toate orele petrecute studiind iti vor prinde bine mai tarziu cand te vei decide asupra unei caricariere.Numai bine si mult succes la scoala!

8 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Offf stiu ce naspha e... Asa de repede o trecut week-endul asta sad! Mai ales ca am fost si in excursie sambata asta si o trecut repede ziua si duminika m-am trezit tarziu sh iar o trecut foarte repede timpu pe calculatorlaughing! Da saptamana asta o fost cea mai grea, am dat test la mate si chimie! Maine avem romana acolo am avut de invatat o poezie de vreo 4 strofe grele ca ii ceva despre istorie! Foarte aiureah sad! Io in loc sa invat poezia stau si iti scriu tie rolling on the floor fain nuh? laughinglaughinglaughing Funda am facut un sacrificiu laughing

| mihaelaa18 a răspuns:

Da,ai dreptate,maine din nou la scoalasad, trece foarte repede weekendusad, daca ar putea fi weekend mereu ce bine ar filaughinglove struck.Mai ales ca maine am de prezentat un proiect la marketing,marti ma asculta la info, miercuri la engleza si dau test la geografie iar vineri dau test la matesad, o sa fie o saptamana cam grea pentru minelaughing

| Candice a răspuns:

Daa laughing Maine vine mama la scoala si o s-o incurc. Mai dam si test la romana miercuri. si o tona de teme. Da asta e.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Aollleeeeuuu...deci am avut 5 teste saptamana asta si maine dam iar la romana...al 3-lea laughing e penibil

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.Bafta la scoala!

| lollipop29 a răspuns:

Am cam terminat cu testele...mai am miercuri la bio si vineri la matebig grin

| PuFuLeTe a răspuns:

La Romana o poezie lungaa de invatatt si greaaa!sad
Si sa comentam o strofa din eaa!chatterbox
Weekendu asta a trecut foarte repede...Sambata am mers intr-o excursiee a fost superr. ziua a trecut foarte repede!
Dumica -plictisealla la maxiimm!sad FUNDA te rogg :X Baftaa maine la scoalaa :*

| deeaxoxo a răspuns:

Test. Fizica sad