| roby9 a întrebat:

Vand cont League Of Legends lvl 30, 37 de eroi, 2 skinuri, 1 mad hatter shaco altul unchained alistar 250 victorii pentru mai multe detalii adaugati numele de LoL 'hdfdryfd'.

2 răspunsuri:
| Mdd_Toader_1997 a răspuns:

Dar un id de contact in afara de contul LoL nu ai? skype / yahoo nimic?!

| daryus2221 a răspuns:

Vand cont League of Legends, level 30, 35-38 campioni, destui ce costa 6300 IP, destui ce costa 3150 IP, are 2 pagini de rune si tin sa precizez ca este un cont foarte bun, am bagat 200 lei in acest joc in acest cont.
Pret: 5 Euro [25 lei] (PaySafeCard)
Contact skype: daryuserou
Rog seriozitate, multumesc. happy

Motivul vanzari acestui cont:
Nu am mai jucat de o lunga perioada de timp League of Legends si imi trebuie 5 euro urgent pentru Steam.