| IceCreamDoll a întrebat:

Vand reviste Bravo la pretul de 50 bani, reviste Popcorn la pretul de 1 leu, postere diverse marimi (normale si mega-postere) la pretul de 50 bani cel normal si 1 leu mega-posterul si o bratara cu tinte la pretul de 3 lei. Posterele sunt cu artistii momentului (Zac Efron, Robert Pattinson, Lady Gaga, Justin Bieber, Miley Cyrus, trupe rock si MULTI, MULTI ALTII). Preturile se pot NEGOCIA. Preferabil (nu este obligatoriu) potentialii cumparatori sa fie din Iasi. Rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| 4827 a răspuns:

Vreau eu, dar sunt din prahovasad, da-mi id-ul tau prin mesaj si vorbim big grin

| lorylory13 a răspuns:

Si eu vreau id-ul tau...tr prin mesaj sunt interesata