| bOom a întrebat:

Vara aceasta aveam parul lung dar m-am frezat scurt din cauza deteriorarii capetelor.Problema era ca foloseam placa excesiv de mult, si m-am hotarit de atunci sa nu o mai folosesc, insa din cauza prostiei mele nu puteam renunta la ea si acum 2 saptamini iarăsi m-am frezat.Simt ca mor(. Eu vreau a am parul lung lung si frumos.Si de acum chiar sunt hotarita sa nu mai folosesc placa defel.La mine parul creste repede insa nu la fel de repede cum mi-as dori eu. Dati-mi niste sfaturi pentru a accelera cresterea parului, va rog.Si gata promit ca nu mai folosesc placa. X

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu-l mai tunde si rabdare si tutun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea parului. Se gaseste chiar si la Kaufland, ii intr-o sticluta si ii cam 3 lei o sticluta, iti ajunge pentru o singura utilizare.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu fac cum spune @daniela si tot nu mai creste.sad

| LiLlYAnNe a răspuns:

Poti sa vezi ce scrie aici.Eu am incercat si a functionat.
1)Evita placa, uscatorul de par si ondulatorul.
Sunt foarte multe informatii aici.Sunt foarte multumita de ceea ce scrie aici si cred ca vei si si tu.winking