| bzzbzz a întrebat:

Vara asta am mers o saptamana la bunici si mi-am facut multi prieteni acolo printr-e care si un baiat de 14 ani care avea bunicii in acelasi sat cu mine dar statea in BrasOv, i-am spus prietenei mele ca imi place de acel baiat si ca as vrea sa fiu cu el, ea a facut acest lucru posibil. Am stat 4 zile cu el seara prin sat iar el joia trecuta a trebuit sa plece in brasOv la dentist si a spus ca se mai intOarce in sat doar peste 2 saptamani. Eu ma gandesc ce sa fac cu "relatia" asta... dac el sta in brasOv nu ne vedem prea des mai ajes in timpul scolii. Dati'mi un sfat va rog!

3 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Chiar nu ai ce facesadnumai sa te muti tu acolo sau el la tine sau aman2 altundeva si sa uitati de tothappy

| roksy a răspuns:

ai auzit de Summer Love? traieste clipa! fi vesela cat se poate nu te mai gandi ce-o sa fie cum o sa fie, distreazate cat mai sta pe acolo apoi lasa destinul sa faca ce vrea

| bebitzu a răspuns:

Asa este, nu prea ai ce sa faci, de fapt singurul lucru pe care ai putea sa il faceti este sa veniti des la bunici (o data la 2 saptamani) in rest vorbiti mult la telefon, pe internet etc. Daca nu poti/puteti face asta, ar fi mai bine sa inchiati totul aici daca se ajunge mai departe cu o relatie la distanta de lunga vreme ar putea sa va fie rau sad [iti spun din proprie experienta, crede-ma]

O seara buna :*