| anonim_4396 a întrebat:

Vara asta invat pentru permis ...cine este amabil,(a) sa ma ajute si pe mine?

batting eyelashes...mz :*

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

O sa te ajut cu un sfatwinking
Invata cat mai mult pentru a lua permisul.happyDaca nu inveti nu vei reusi.
Succes si sa ma anunti si pe mine daca ai luat permisul.happy

| us3r a răspuns (pentru mumoasa):

Am luat permisul din prima.

| Flav a răspuns:

Te pot ajuta si eu cu chestionare sau unde sunt situatii ambigue.am permis de un an jumate si mai stiu partea teoretica cat de cat bine, daca vrei ajutor, anunta-mahappy

| KeepCalm a răspuns:

Cu ce sa te ajute ..mai exact?

| us3r a răspuns:

Mda stiu....asta

| gherghe_9739 a răspuns:

Obligatoriu trebuie sa faci scoala de soferi, acolo vei avea instructori bine pregatiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca te ajut.invat eu jumate? si impartim carnetul? mai bine iau eu carnetul si tu vii cu masina? succes. te astept. poa sa fie si de a noastra, logan, solentza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nevoie de ajutorul altora. Tu esti singura in masura sa inveti pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai nevoie de ajutorul altora. Tu esti singura in masura sa inveti pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi daca ai reflexe bune, capacitatea de a reactiona, ca altfel ce te faci in situatia cand iti sare un copil in fata masinii in viteza? trebuie sa fii pe faza sa poti face fata oricaror situatii, daca nu se poate intampla sa-l pierzi sau mai rau...doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa invat pentru permis auto b

| madalina_4206 a răspuns:

Poi, sa te ajute prietenii apropiati, in care ai incredere.