| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Vara merg la tabara de romana))` si deci nu stiu ce sa-mi iau mai bine un geamantan pe roti sau geanta mare?` prietena mea zice ca ea` isi ea geamantat `sa se dee mare si tare ca are multe haine tongue dar eu ce sa-mi iau ca multe fete vreau sa-si ia geamantanul, da eu? niste ideii pliZz` happy

2 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Trebuie sa iti iei tot un geamantan pe role[troler] pentru ca iti va fi mai usor la carat, si vor intra si mai multe haine. Nu iti lua cine stie ce chestii[ma refer la haine]. Ia-ti putine, dar pe care sa le poti combina in diferite feluri. Distreaza-te! Acesta este cuvantul pe care trebuie sa il ai in minte. Ca oricum... pana la vara mai este muuuult...

| Your0sweet3dream01 explică:

Multumesc pentru sfat happy