| ALEX555123 a întrebat:

Varsta potrivita pentru a avea o relatie? P.S. Nu neaparat o relatie serioasa.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Pai daca nu vrei o relatie serioasa sunt destule fete de 13-14 ani, in ziua de asta zi ele au prieteni si de la 11 ani. asta-i Romania.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o varsta exacta...depinde de fiecare.

| danutzu96 a răspuns:

Mda nu exista o varsta exacta dar eu zic ca dupa 15-16 ani in colo.

| LeBaiat a răspuns:

16-17

| Neo12 a răspuns:

Eu una am avut prima relaţie la 14 ani pentru că atunci am simţit că-s pregătită să fac acest pas. Chiar dacă multe aveau prieten şi eu eram singură, n-am stat cu cineva doar pentru că aşa era la modă.