| BoOboO_8282 a întrebat:

Versuri`, Texte de scris pe`pOze`; o3. sa fie scurte.[funDa] love struck

1 răspuns:
| Barbiie a răspuns:

Baietii de pe strada ma stiu,sunt BoOboO,cine sa fiu? smug
Are o aura ce te atrage,stie ca o placi d`aia nu te lasa`n pace :X
Semneaza: domnisoara care te-a dat peste cap; xxxx
Da,e exact ca o stea,o vezi doar cand vrea,de aia esti nebun dupa ea!
Dar intuitia iti spune ca nu sunt ca alte fete :X:X
Baietii de la bloc renunta s`o mai abordeze,stiu ca nu sunt sanse,de ce sa se streseze?
~prea papusa chiar si fara fusta si tocuri~ :X
Si fac pariu ca prezenta mea ar schimba ceva.
Poate chiar sti ce zic, sau poate o iei in gluma, dar sunt legata de tine ca un creion de guma day dreaming