| me_3408 a întrebat:

Vi s-a intamplat ceva infricosator vreodata? Ceva ciudat si straniu?
Unele lucrui nu le poti explica dar le poti spune

Răspuns Câştigător
| malina_9455 a răspuns:

Am o experienta care nu o s-o uit in toata viata mea. veneam de la dansuri cu inca 2 fete. langa noi a oprit o masina negra cu geamuri fumurii. a deschis usa un om "dubios" si a tras-o pe prietena mea in masina din fericire am putut sa o trag si am zis : tuleaiii baaaaaaaaa. am alegrat asa de repede incat am avut febra musculara timp de 2 saptamani

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand m-am trezit 3 nopti la rand la ora 00:00. A fost straniuI don't want to see

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca se pot pune cosmarurile cu spirite, atunci ma incadrez si eu pe aici.

| me_3408 explică:

Mi sau intamplat lucruri ciudate, uneori visez ceva si se adevereste.

| me_3408 explică:

Scuza-ma nu am vazut ca miai rasp happy

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Da eu am trait un deja vu daca am scris corect big grin de 3 ori :O o data chiar am visat ceva iar apoi sa indeplinit acel lucru am ramas socat si acum recent mi s-a intamplat thinking

| tipaalexandruu a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva
dar tie ti so intamplat?

| Alex_9506 a răspuns:

Mie mi se intampla destul de des sa visez ceva noaptea si la o anumita perioada de timp, mai lunga sau mai scurta, acel lucru mi se intampla in realitate.Chiar mi se pare ca este ceva paranormal in chestia asta.

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Uneori nu pot dormi deloc noaptea...cum ar fi ieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta! Intr-o seara eu si cu o prietena ne plimbam prin gradina. Seface, emantuneric dar nu ne speriem asa usor si intindem o patura pe iarba si aducem sucuri si pizza. Misto nu? Ne asezam langa un copac(stejar), era unul foarte batran si stam noi un sfert de ora, bem si mancam dar deodata din copac cade o sfoara. E ciudat. Am crezut ca nu era acolo. Probabil o fi fost cam sus. A fost penibil asa ca prietena mea ia sfoara si se urca inpom:atarna dar creanga pe care statea s-a rupt si a cazut. Si-a rupt mana, si-a luxat piciorul stang si s-a lovit la cap plus cateva vanatai si zgarieturi. Am ajutat-o sa se ridice si am plecat acasa. Am alertat salvarea si parintii fetei apoi m-am dus sa iau patura cu ce ne mai ramasese din pizza si am ajuns acasa. Fata fusese luata deja de salvare.Adoua zi m-am dus la mamaie si i-am spus ce s-a inamplat dar ea mi-a spus ca in urma cu 10 ani o fetita de varsta noastra(12ani)a murit spanzurata acolo de catre tatal sau care suferea de nebunie atunci. Sa mor cand am auzit asta! M-am dus la prietena mea la spital dar cand am ajuns acolo n-am gasit-o. Am vazut o asistenta ce lucra acolo si i-am spus numele ei si am intrebat-o unde se afla iar ea mi-a spus ca e la etajul 3 in camera 4. Ok, m-am dus acolo si cand deschid usa acolo era de fapt mmmmorggga Prietena mea statea intinsa pe un pat si nu mai respira. Ah, asta imi va ramane toata viata in minte. Mor de frica atunci cand ma gandesc la ea. Ma duc in fiecare Duminica siii aprind o lumanare.Nu mint sa stiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi bagi in seama raspunsul? E mai infricosator decat asta careia i-ai dat tu fudita. E pueril si prost. Mie mi s-a ntamplat ceva infricosator nu ca asteia care unu' i-a tras prietena din masina. Mare chestie! Rspunsul meu e ultimul si straniu...