| diva95 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de o persoana nepotrivita? Ce ati facut ca sa o uitati?
Vi s-a intamplat sa se indragosteasca cineva de voi, iar voi nu ati avut aceleasi sentimente pentru acea persoana? Ce ati facut ca sa nu raniti pe niciunul dintre voi?

Răspuns Câştigător
| Buburuza2306 a răspuns:

1. Pai m-as indragostii de altcineva cat mai repede
2. I-as spune,, Imi pare sincer rau, nu vreau sa te superi pe mine dar, ce-ai zice daca am ramane doar prieteni buni''? Eu cred ca asa ai rezolva lucrurile. Funda? love struck

3 răspunsuri:
| ToxiikGirl a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu
Sunt in aceeasi situatie ca si tine, si inca de mult timpsad

| rockelle75 a răspuns (pentru ToxiikGirl):

Invata si tu gramatica limbii romane.

| ToxiikGirl a răspuns (pentru rockelle75):

Auzi tu vad ca ai nevoie de ochelari!happy