| Frogie a întrebat:

Vi s-a intamplat sa visati ceva care dupa un timp chiar s-a intamplat? Cum explicati lucrul asta?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O premuniţie!
Pa, pa.

| freehugs a răspuns:

Mie chiar mi s-a intamplat.Am visat ca o doctorita pe care o cunosc s-a sinucis.Si lacateva zile am citit in ziar articolul"doctorita sinucigasa"(bine nu era aceeasi persoana, dar totusi).

| ????bl?????? a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie, insa nu stiu cum sa explic asta.laughing

| Luori a răspuns:

Da; ma gandesc ca daca deja s-a "intamplat", iar acum traiesc este bine :d

Filmul "If only" este ceva de genul.

| Eu4EverX a răspuns:

Da mi s-a intamplat de mai multe ori cand visam ca ma cert cu pritena mea asa se intampla, iar cand am visat ca ma voi impaca cu prietenul meu ziua urmatoarea chiar s-a intamplat. e ciudat...

| sexychick_4075 a răspuns:

Soarta.Credema nu exista paranormal.

| JesterRO a răspuns:

Telepatie (nu se regaseste in cadrul paranormalului - este chiar cea mai veche forma de comunicare intre fiintele vii). Si omul inainte comunica tot prin telepatie, pe cand nu invatase cuvintele, drept dovada ca (,) corpul mereu se adapteaza la mediul extern.
Ori aveai o senzatie ca se va intampla asa, in inconstient, iar apoi in vis, cum se intampla de obicei, gandurile din inconstient sunt transpuse in constient.

| Cigαяєttє a răspuns:

Da, si e foarte simplu, deja vu.
Nu pot explica de ce se intampla, insa mie una mi s-a intamplat destul de des.

| djnino a răspuns:

Ai puteri norocul taulaughing

| roxynutza a răspuns:

Nu gasesc o explicatie.Eu de exemolu ma duc in unele locuri si mi se pare ca am mai fost acolo sau visez si dupa ca va timp visul devine realitate...groaznik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in viitor laughing)
Nu mi-s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da straight face.
Am visat un tip nu prea inalt, blond cu ochii albastri, care l'am intalit in scara blocului. Si ca sa vezi, am intalnit un tip cam la fel ca acesta doar ca bine facut, nu slabanog, tot in scara blocului, ciudatwinking.

| bianca123456 a răspuns:

Buna!
da, mi s-a intamplat asta de multe ori. si atunci cand intamplarea respectiva se desfasura in realitate aveam senzatia de deja vu.

nu stiu cum sa explic asta. oricum nu s-a intamplat exact exact ca in vis dar ceva foarte aproape. oricum era vorba de ceva foarte important (un examen in cazul meu) si aveam mari emotii si am adormit cu gandul la ce se va intmpla a doua zi.

deci chiar nu stiu cum sa explic. pa`pa! kiss