| bebemiksilau a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua sa visati un vis de 2 ori?:-s (scuzati categoria). kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Am avut de nenumărate rânduri acelaşi vis, se repeta într-una, probabil era din subconştientul meu, dar acum nu mai visez, unde mă tot gândeam acolo.
Te pup!

| bebemiksilau explică (pentru anonim_4396):

Oh da...am crezut ca doar mie mi se intampla chestia asta. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am avut de cateva ori impresia asta ca s a repetat visul

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie de cateva ori!happy

| july00 a răspuns:

Da..de multe ori. chiar nu de mult timp aveam un vis ciudat, si il visam in fiecare seara timp de o saptamana si ceva.

| Alice23 a răspuns:

Este cea ce ai vrea sau crezi tu ca se v-a intampla ...Subconstientul tau ..La acel lucru te gandesti mereu si de aia ai sentimentul ala de 'deja vu' happy

| ovi93 a răspuns:

Am visat recent acum aproximatv 2 luni, visam ca visam laughing, si in vis m-am trezit si era o zi normala, iar cand m-am trezit cu adevar nu imi venea sa cred ce vis ciudat am avutlaughing, si in vis se intamplau lucruri pe care parca le-am facut in alt vis dar de fapt nu am mai visat asa cevatongue

| LetsHaveFun a răspuns:

De 3 ori, dar dupa aia mi-am dat seama ca doar ma uitam la un film.
Acum fara glume, visele repetate sunt un fenomen normal, invata sa mai citesti si tu o carte, sau mai dai pe discovery, prea mult mtv strica.