| tfkchowder a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să vă daţi seama că nu mai aveţi niciun prieten adevărat? sad Dacă da, ce aţi făcut? Mă refer, v-aţi obişnuit cu singurătatea?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Da,mi s-a intamplat.
Daca ei nu sunt de incredere... fii mai atenta ce vorbesti cu ei. happy
Incearca sa-ti faci si alti prieteni.

4 răspunsuri:
| larissuka a răspuns:

Da. si am contiunat sa ies cu colegii. sau sincer miiam facut prieteni mai mult baietii. dar continua sa-ti faci alti prieteni dar sa le vorbesti nimic personal despre tine pana nu prinzi incredeere poate o sa fi dezamagit din nou. Prieteniii se duc si vin, singurii adevrati prieteni sunt Fratii sau parintii! ai grija sun fel si fel de persoane care par ca vrea prietenia ta si defpat nu prea le pasa ce se intampla cu tine! Tu nu e inchide in fata nimanui ..fii prietenos. fa-ti prieteni!

| mgtow a răspuns:

Sunt obisnuit in singuratate. Munca si treaba in casa face timpul sa treaca repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de câteva ori.Nu am avut când să mă obişnuiesc cu singurătatea pentru că ieşeam cu amici şi în scurt timp mă împrieteneam cu alte persoane şi uitam de dezamăgiri happy.

| sarbucristina a răspuns:

Chiar acum recent mi s-a intamplat..."prietenii"pe care eu ii consideram cei mai buni s-au dovedit a fi falsiwinking, cand am asteptam cel mai putin si-au dat jos"masca ascunsa"si si-au aratat adevarata fata a lor.Atunci mi-am dat seama ca nu are rost sa mai continui si am pus punct.Este greu, nimic de zissad...sunt zile in care imi amintesc de tot ce faceam impreuna, amintirile care le aveam impreuna, poze dar pe urma stau si ma gandesc ca nu se merita sa sufar dupa niste oameni precum sunt eihappy.Asa ca pana la urma am concluzia ca cel mai bun prieten esti tu insutiwinkingsi mai bine sa fiu singura decat sa am langa mine persoane false care stiu doar sa iti bata joc si nu au habar ce inseamna cuvantul"prietenie".happy