| RoxAnana a întrebat:

Vi s-a mai intamplat vreodata sa va placa si sa tineti la un baiat/o fata, sa fiti impreuna cu el/ea dar sa nu a placa aspectul fizic? ce ati facut? va rog dati-mi si mie idei pentru ca nu stiu ce sa fac.fostul vrea sa ne impacam dar eu decat tin la el nu vreau sa fim impreuna (sa xice ca mi-e rusine sa ies cu el pe strada.) mi-a zis ca daca nu ne impacam o sa ma lase si o sa plece dar totusi nu vreau asta. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| adriana1996_2534 a răspuns:

Inseamna ca o sa-ti treaca repede ...pentru ca atunci cand iti place cineva pe bune inseamna ca il/o iubesti si cand il/o iubesti iti place totul la ea/el si acea persona devine totul pentru tine

sper sa te ajute rasp meuwinking

3 răspunsuri:
| RoxAnana explică:

Sa xice=sa zicem.

| Dydydodo a răspuns:

Depinde acum cat de mult iti pasa tiee de el/ea pentru ca daca acum spui ca iti este rusine cu el/ea clar ca in viitor nu va exista nimic deoare ce iubirea pentru el/ea va disparea cu timpul i de aceea cred eu ca mai bine uiti si lasi totul. Daca nai curaj sa i-o spui lasa totul fara verdict asa se va plictisi si cu siguranta daca este macar putin dstept va intelege ce ai decis. Sper sa te ajute