| lorenmorgan a întrebat:

Vi sa intimpat asa ceva sa publicati o intrebare pe TPU si peste un timp cind te uiti si ea a fost stearsa. stiu precis ca asta nu am facut eu.sau sa dau raspuns la o intrebare pusa de un utilizator stiu ca nu am raspuns dar vad un raspuns de la mine publicat. oare ce poate fi asata?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cineva are acces la datele tale de logare! Schimba parola aici
http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/

| WildLatte a răspuns:

Probabil cineva ti-a aflat parola si se foloseste de asta intrand pe profilul tau. Schimba parola ca sa nu mai ai probleme.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, pai numai de pe contul tau a putut fi stearsa intrebarea, daca nu ai facaut-o tu a facut-o altcineva