| Meeeeee a întrebat:

Vi se intampla sa simtiti lipsa unui iubit?

5 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Nicidecum. Dupa 18 ani fara nicio relatie, am constat ca cel mai greu este sa simti lipsa lui Dumnezeu, desi El este langa mine mereu.
Ce mai inseamna dragostea? Iubit? Iubita? in prezent si foarte probabil in viitor? Nimic altceva decat dezamagiri oferite din interes sau din prostie.
Unii oameni nu mai merita nimic, nici macar iertare...
In afara de familie, nimeni nu mai merita ganduri bune si sentimente investite. Oamenii sunt brute si ranesc mult prea rau, incat sa te implici intr-o relatie.

| paramore a răspuns:

Da, in fiecare zi mi-e dor de iubitul meuhappy

| Zuzy a răspuns:

NUphappy.
Sunt mult mai relaxatahappy Nu imi am batai d caplaughinglove struck

Imi place si asahappy!

| Razvan a răspuns:

Nu.Nici cand eram singura nici acumoh go on
Ma simt mult prea bine in pielea mea si rar ma apuca dorul de cineva.Nu vreau sa ma atasez prea tare de nimeni pentru ca stiu ca va pleca si tot eu voi avea de suferit.Incerc sa iubesc rational. Daca se poate vorbi despre acest fel de iubire.Inca n-am trecut printr-o dezamagire amoroasa ca sa spun cum ethinking
Cu sau fara raman tot euwinking

| prettygirl_9890 a răspuns:

Daaaa, chiar foarte tare