| Lyndsey a întrebat:

Vi se intampla vreodata(vi s-a intamplat) sa plangeti fara sa vreti, fara sa va dati eama? De ce? Am intalnit persoane din acestea... si nu stiu de ce se intampla asa.

5 răspunsuri:
| denisa2003 a răspuns:

Nu.eu plang doar in siituatii de genu` ca ma mut ca cineva mi-a facut vreun rau, m-a ranit sufleteste de acestea!

| REXX a răspuns:

Pur si simplu a plange nu este un lucru rau este o metoda prin care te ai putea ''descarca'' de gandurile care te framanta

| Youcandoit a răspuns:

De obicei asta se intampla pentru ca persoanele se inchid in elehappy

| Bondarel99 a răspuns:

Da,eu patesc asta cand sunt foarte obosita...

| k1NNNdeR a răspuns:

Sa "plang'' nu doar cand sunt obosit imi curg ochii.