| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ceva nefiresc sa intri pe id si facebook-ul cuiva daca ai parolalaughing? eu intru pe ai cui stiu parola si citesc comvlaughing sunt rea daca fac asta?laughing :*:*

Răspuns Câştigător
| onnylife a răspuns:

Nu...nu esti rea ba chiar intri in locul lui sa nu isi mai consume timpul cu cititul commurilorlaughing
Dpinde cat de bun/a prietena tielaughing
FUNDITAbig grin

| anonim_4396 explică (pentru onnylife):

E prietenul meulaughing si restul sunt prietene de-ale mele!

| onnylife a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaa tarelaughing deci tot poti sa intrii

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti. diabolica! laughing

| DarQueen a răspuns:

Violezi intimitatea persoanei aflate în cauză, nu cred că ți-ar place dacă ți s-ar face la fel.

| 01anonymous a răspuns:

Nu esti rea. De-abia afli cand e pregatit sa-ti dea calu laughing