| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Vi se pare corect ca un profesor sa va dea nota 3 doar pentru ca un coleg va strigat si voi v-ati intors?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...dar in aceleasi timp mi se pare corect sa ii zgarii masina dupa.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Apache):

Hahahahlaughing As incerca daca ar avea masina!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu.

| Musique a răspuns:

Da. whistling

| SMA a răspuns:

Nu! Una din greselile fatale pe care le face un profesor. Am observat de multe ori ca starea pe care o are profesorul in momentul acela se adauga la nota. Daca e intr-o stare buna cu siguranta nu ar pune 3 dintr-o prostie ca asta, poate ar face o mica observatie, dar 3? Dar daca starea e rea, se simte rau, obosit, stresat, cred ca vrea liniste si chiar si un zgomot minor l-ar scoate din sarite. Deci conteaza starea.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru SMA):

Ei bine, eu am luat laughing

| SMA a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Asta este, nu ai ce sa ii faci. Mai sunt si profesori de astia care sunt programati sa fie roboti...sad

| ScarlatElenaa a răspuns:

Profesorii astiaoh go on.

| Aneurysm a răspuns:

Am luat un 2 la sport după ce am jucat fotbal fără acordul profei. Ei?

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru Aneurysm):

Eu am luat 2 că am băut suc în timpul orei.

| mola a răspuns:

Nota 3 nu exista. Numai nota 4 ce inseamna ''Insuficient''. Si e imposibil.

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru mola):

La noi nu mai e cu calificative d'alea.Dar dacă mai eşti în clasa IV nu am ce să-ţi fac.

| OskarRM a răspuns:

Şi eu am luat 3 pentru că mestecam gumă.

| TheTimeKiller a răspuns:

N-am luat 3 in viata mea sunt cls 8 toate notele mele au fost peste 4 si maxim 10 rolling on the floor (ca sa nu aud discutii de genu ^^nu treci de 5 etc ^^)

| Aneurysm a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Stai doar să ajungi la liceu...