| coci90 a întrebat:

Vi se pare >frumoasa:, fata aceasta?:Dhttp://www.facebook.com/profile.php?id=100001167268927

6 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu prea

| maryngeorge a răspuns:

Destul de dragutawinking

| InnocentKid91 a răspuns:

NuuuuuuuuuI don't want to see

| Alexandro9050 a răspuns:

De ce? esti tu?

| coci90 explică:

Nu's eu straight faces'ar putea sa fie viitoarea mea iubita:-s

| Bojthe a răspuns:

Buna Cioci90 tie ti se pare normala intrebarea ta? ne spui ca ar puitea fi viitoarea ta iubita o iubesti sau nu? pentru tine conteaza parerea noastra? si numai aspctul fizic?
as vrea sa cred ca in cazul tau prima mea impresie e eronata.Eu cred ca esti un mic sau mare cocalarrolling on the floor( asta reiese din intrebarea ta) scuza-mahappy
daca crezi ca tii` la ea poti incepe o relatie daca nu mai bine da-i pace.Asta e parerea mea pura si personala
G.B.Ulove struck