| adriana899 a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat cu care vorbesc de ani buni si care spune ca vrea sa fim iubiti sa ii dea solicitare de prietenie si like--uri din cand in cand surorii mele cand pune poze?

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Wtf...Serios? Tu chiar crezi ca o relatie consta in niste aprecieri si o cerere de prietenie? Voi traiti pe facebook? Asta nu e iubire, sorry. Deschide ochii si informeaza-te despre ceea ce inseamna acest sentiment.O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nu nimic anormal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic ciudat. Da like-uri la cine vrea, sunt mai multe fete, nu e vorba doar de sora ta. Nu inteleg de ce tocmai pe ea ti s-a pus pata. Trebuia ultima observata. In fine, doar nu esti geloasa pentru niste click-uri.

| CristinaSNC a răspuns:

Pe bune?! Zici ca daca i-a dat like vrea sa fie cu ea. Nu conteaza asta.

| symplw a răspuns:

Si unde este legatura ca nu inteleg. De ce sa nu ii dea? Sunt doar niste simple aprecieri la poze. De unde stii ca nu da doar din politete pentru ca este sora ta? Gandeste-te putin.