| CokoStar a întrebat:

Videoclipurile lui Lady Gaga din 2009 erau mai bune ca Telephone sau Alejandro si arata mai bine ca acum. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Amrita a răspuns:

E adevarat. Adica observ ca ea tot tinde spre extrem. Cum a facut si Rihanna. Erau mult mai dragute la inceput dar vor sa atinga perfectiunea si nu mai stiu in ce fel sa o faca...

2 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Pai hai sa iti spun ce am observat eu
in videoclipul love games:http://www.youtube.com/watch?v=1mB0tP1I-14 e super draguta!
in alejandro nu pre mi se pare frumoasa
parerea mea imi place de lady gaga si o apreciezi pentru performanta pe care a facut-o in anii astia
papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, Alejandro e o porcarie, dar nici eu nu ma omor dupa Lady Gugu(Gaga).