| Andrei5001737 a întrebat:

Vin iar cu o întrebare de tot rahatul laughing am 18 cm și grosimea aproximativ ca o sticlă de bere 0, 33 (nu am măsurat circumferința) iubita mea a fost virgină, am simțit-o strânsă în vagin cu toate ca se lubrifieaza până când curge lichid, dar de ceva timp încoace am simțit ca intră cam ușor … și după ce am introdus și penisul am introdus și un deget, și a durut o ce i drept ca nu a rezistat decât 4 secunde dar chestia e ca mă simt eu nasol, pe ea o satisfac foarte bine, dacă vreau o pot face să facă squirt în 5 min …. Dar mă simt eu naspa ca pe lângă penis mai intră și un deget … e normal … sunt șanse ca dacă aveam penisul mai gros să nu mai intre și degetul …?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Dacă dimensiunile sunt adevărate, explicația e simplă, ai cam lărgit-o mai pe românește, vaginul ei care era la început foarte strâmt, s-a învățat cu mărimea penisului tău, se mulează pe el, ți se pare ca e largă din cauza ta, tu ai făcut asta. Dacă faceți sex mai rar vei da timp vaginului sa se strângă la loc mai bine. Ar trebui sa te simți bine ca o satisfaci, se simte mai larg si din cauză ca e foarte udă, ceea ce e bine, încearcă sa o pui pe ea sa facă niște exerciții care se numesc kegel, practic sa strângă ea vaginul, sa își contracte mușchii când ești in ea, să te strângă înăuntrul ei, pentru a simți și tu plăcere mai mare.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Înțeleg, dar acum dacă ar fi să o pot îngroșa ( pastile care doar crește fluxul sangvin pe o perioadă ) ar fi mai ok?
Deci ar fi fost OK în situația mea dacă ar fi mai groasă?
Și asta încă nu înțeleg la unele femei, care fac sex cu bărbați supradotați, intră dar le doare …. Cu timpul mă gândesc ca vaginul se poate obișnui cu orice mărime de penis, nu?

Am scris pe grabă, sunt la muncă

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Personal, nu am mai auzit de așa ceva, nu cred ca se poate îngroșa cu nimic, și nici nu recomand, pentru ca ar putea sa o doară pe ea, si in timp o lărgești si mai rău, se va obișnui vaginul cu noua mărime să zicem, dacă ar fi să il îngroși, dar nu cred ca ai cum sa îngrosi, repet.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Păi acum de asta sunt curios, (gelozia face tot aici, și imaginația mea e bogată) ea dacă ar fi să schimbe partenerul, cu unul mai dotat, s-ar putea să se obișnuiască și dacă dar ar fi plăcerea mai mare egală sau mai mică ca cum e cu mine acum?

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei5001737):

laughing habar nu am, dacă ar fi plăcere mai mică sau mai mare. Oricum nu prea cred ca va găsi partener la fel de dotat ca tine, majoritatea o au de 12-13 cm, maxim 15, cei peste sunt foarte rari ca tine. Slabe șanse sa găsească unul mai dotat, stai liniștit, deja dimensiunile tale par un pic de domeniul SF, 18cm si cât sticla de bere laughing

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Aproximativ, un cm in - poate la circumferința laughing

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Vin iar cu o întrebare de tot rahatul"
Bine zis!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai taie naibii din minciuna, ca de intra si degetul pe langa penis insamana ca ai de fapt un cremvusti patetic de subtire, nu un penis adevaratlaughing

Iar masurarea corecta a pensiului se face cu rigla PESTE penis, nu de la buric si nici de la gaura anusului.

| Andrei5001737 explică (pentru Violleta2022):

Crezi ce vrei, nu am motiv să mint … dacă era așa cum spui tu "cremvusti" nu mai aveam motiv să întreb ca îmi dădeam și eu seama laughing gândeam logic și ajungeam la concluzia ta …. Probabil și de ce am băgat doar 30% din penis a intrat degetul, la bază e mai groasă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Grosime ca o sticla de bere? Hahaha. Nu ai băut niciodată bere din sticla așa e?

| Andrei5001737 explică (pentru suntserios):

Am spus aproximativ, și am precizat, sticla la 0, 33 nu la 0, 50

| suntserios a răspuns (pentru Andrei5001737):

Aproximativ adica la un sfert?

| Andrei5001737 explică (pentru suntserios):

laughing văd ca nu am cu cine vorbi

| suntserios a răspuns (pentru Andrei5001737):

Aaaa, vroiai că asta sa fie o discuție serioasă după ce o compari cu sticla de bere? Hahah

| relian a răspuns:

Daca tu ai scula groasa cit o sticla de bere de care spui, eu acu ma fac popa laughing ai intrecut si elefantu, care nu cred sa aiba asa scula groasa, deci tu lejer ai putea intra in recordurile naturii cu scula ta groasa laughing dar banui, ori exagerezi, ori ai vrut sa spui ca o ai cit srticla de bere dar la gura laughing deci o ai cam subtire, de aia mai bagi inca un deget pe linga laughing

| VoidEternal a răspuns:

Chiar e o întrebare de (troll de) tot rahatul.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ti se pare prea stramt incearca cu un baiat pe usa din spate

| StoicAnalysis a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai. Apuca-te de scris povesti, ca tare frumos le infloresti laughing