| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua Celiei si vreau sa ii fac un video in care sa ii scriu multe lucruri frumoase dar nu am idei. AJutati-maa! Am nev urgent

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Pui poze cu ea in acel videoclip(pe toate scrii cate un mesaj sau le pui pe toate asa iar la final alegi un background unde pui o poezie si mai jos,, La multi ani!'' poti sa alegi de aici ---> http://photobucket.com/images/background?src=wap&page=1 )si o melodie frumoasa, relaxanta.

| anonim_4396 explică (pentru drogh):

Ai mess? Sau skype? Vreau sa imi explici.

| drogh a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. il dau in mesaj privat. happy