| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua Celiei si vreau sa ii fac un video in care sa ii scriu multe lucruri frumoase dar nu am idei. AJutati-maa! Am nev urgent happy tongue

2 răspunsuri:
| AndreeaAnisoara a răspuns:

Pai uite cateva idei:
De ziua ta am vrut sa-ti ofer un cadou format din versuri dar nu prea sunt buna la asta..asa ca am ales ceva similar, un cadou format din cuvinte, aratandu-ti ca esti o persoana speciala.
Am vrut sa-ti scriu o scrisoare cu toate urarile mele, dar al meu porumbel rebel nu vroia sa ti-o aduca.
Am vrut sa-ti cumpar un cadou, dar nu stiam ce-ti place.
Am vrut sa-ti trimit o scrisoare prin posta, dar ar fi ajuns prea tarziu.
Am vrut sa-ti ofer o imbratisare dar sunt prea departe.
Pt. ca toate aceste dorinte ale mele sunt imposibile, am ales sa fac acest video si sa-ti scriu aici tot ce-ti doresc.
In primul rand vreau sa-ti doresc multa sanatate deoarece asta e tot ce conteaza.
Astazi(data zilei de nastere), soarele va iesi sa-ti lumineze chipul si sa te faca sa radiezi de fericirea pe care o meriti!
Astazi, Dumnezeu ti-a croit drum pe Pamant si te-a inzestrat cu cele mai frumoase calitati.
Azi intr-o zi speciala iti doresc ca viata ta sa fie plina de bucurii, impliniri si tot ce e mai frumos!
Fii fericita si aduti aminte ca astazi mai prinzi un bobocel in buchetul vietii!
Ai grija de tine si de toti cei dragi!
LA MULTI ANI!

Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaAnisoara):

E frumos dar o fata de pe fb andreea i-a facut ceva de genu lorei! nu vreau so copii