| Kimy_8371 a întrebat:

Vinerea aceasta va mai fi emisiunea,, Romanii au talent"? Sau se ia o pauza pana la marea finala de pe 26?big grin

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Se ia o pauzahappy de acum fiind in fiecare vineri ''Dansez pentru tine''

6 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Vinerea aceasta nu va mai fi emisiunea " Românii au talent" deoarece începe emisiunea " Dansez pentru tine ". Marea finală a emisiunii " Românii au talent" va reincepe pe 25 aprilie, a 2-a zi de Paște.

| Cher22 a răspuns:

Eu asa stiu ca nu va mai fii. Va fi Marea Finala dar pe 25 :d eu asa stiu. Si apropo vinerea aceasta va incepe Dansez pentru tine. happy

| Cici4Mici a răspuns:

Nu este vinerea asta pentru ca este dansez pentru tine si eu asa stiu ca finala este pe 25.

| Maria_8259 a răspuns:

Hey buna kimy!

Nu va mai fi n ici o editie a emisiuni pana la finala din 25tongue

| Anutzyca48 a răspuns:

Din pacate vinerea aceasta nu va fi Romanii au talent...vor lua o pauaza pana la finala...dar vinerea aceasta incepe Dansez pentru tine

| Bibymoraru a răspuns:

Nu va fi romanii au talent, pentru ca va fi dansez pentru tine