| Ald527893 a întrebat:

Vineri am cam făcut o prostie pe la liceu și mâine când mă voi duce la liceu îmi este frica de urmări, ce vor spune colegii și bineînțeles dirigintele.Prostia nu este mare, doar am lipsit de la liceu 2 ore după care am mers acasă pentru că mi-a fost rușine sa merg la liceu după ce mi-a curs sânge din nas.Mama nu ma crede.
Sunt foarte tensionată, mai ales pentru că nu știu ce urmări voi avea.
Aveți ceva sfaturi va rog sa pot să mă simt mai bine și să iau mai lejer situația? Mă simt de parca am făcut ceva foarte grav
Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In prima săptămână de școală NU se pun absențe, nu te bagă nimeni in seamă și nu se agită lumea INUTIL așa cum o faci tu. Așa că stai relax

| Delyae a răspuns:

Nu te întreabă nimeni nimic.