| Nooooooonameee a întrebat:

Visele pot devenii realitate?

Răspuns Câştigător
| lariisa99 a răspuns:

Daca te referi la visele din timpul noptii, unele dintre ele devin realitate, la anumite persoane. De multe ori visez conversatia (de fapt discutia, cearta )pe care o sa o am cu cineva apropiat a doua zi, aceleasi cuvinte e cam ciudat asa dar m-am obisnuit e ca si cum m-ar pregati pentru ce va urma. happy

Si daca te referi la idealuri/vise da se pot realiza atata timp cat crezi in ele si ramai optimista.Si cel mai important nu te lasa descurajata de ceilalti. Tu poti vedea visul devenit realitate, iar ei nu pot. :*

4 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Heei bună. Uite ascultă asta http://www.youtube.com/watch?v=-qWUKAgkkFY :))

| AndreeaEma a răspuns:

Daca tu ai cu adevarat vointa, atunci da!happy

| BBAlyss a răspuns:

Da
Daca ai ambitie si lupti cu adevarat pentru ca ele sa se indeplineasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Orice vis devine realitate dacă eşti tâmpit, poţi fi pus la locul tău cu medicamentul potrivit ", spunea o melodie. Acum depinde de cât de aproape de realitate este visul şi de cât de mult îţi doreşti tu să se îndeplinească. Dacă îţi doreşti cu adevărat, faci orice să ajungi acolo. Trebuie doar să vrei, să ai ambiţie şi încredere în tine.