| AvalohAlyn a întrebat:

Visez intr-una o persoana, un prieten foarte bun, cu care nu am mai tinut legatura deoarece s-a mutat si de la un timp nu a mai dat nimeni de el, era cred prietenul meu cel mai bun, ei bine il visez daca nu zilnic la 2 sau la 3 zile. L-am visat de atunci de multe ori, foarte multe ba plimbandu-ne, ba distrandu-ne etc. Oare de ce? Voua vi s-a intamplat asa ceva? De ceva timp nu prea mai ma gandesc la el dar tot il visez. Oare de ce? Vi s-a intamplat si voua?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da! si mie mi s-a intamplat! Cauza:a plecat foarte brusc(a iesit din viata ta si intr-un fel tu il vrei inapoi! e cert, iti lipseste, noi ne manifestam visele asa cum ziua am vrea sa ne manifestam, dar nu putem! ca sa fii mai linistita suna-l, cauta-l si invita-l la o plimbare, apoi spune-i visele tale! povestestei-le eu exact asa am facut!

| parazitu_8805 a răspuns:

O sa treaca am avut si eu asemenea vise da peste un timp o sa-l uitiwinking

| valygaby94 a răspuns:

Buna. Spui ca de la un timp nimeni nu a mai dat de prietenul tau. Daca crezi ca totusi era cel mai bun prieten, baniuesc ca ii cunosti o parte din familie. frati, parinti sau alti prieteni cu care ai avut amundoi legatura.Cauta pe la ei un numar de telefon sau vre o adresa ca sigur cineva tot trebuie sa stie ceva de el. Atunci poti sa l suni sau sa i scrii si sigur dupa ce vei lua tu legatura personal cu el, visele vor inceta. Dorinta din inconstient te face sa il visezi asa de des.