| ajutorul3000 a întrebat:

Voi ati jucat scary maze? Daca da, care a fost reactia voastra?

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Imi amintesc ca nu am tipat, dar m-am dat jos de pe scaun si m-am dus in pat, si imi era frica sa ma apropii de calculator asa ca nici nu am mai inchis sonorul sau jocul pana nu s-a oprit el.

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Da, am jucat, si cand am vazut pocitania de la final am inchis repede fereastra de NET. Pur si simplu m-am speriat enorm, o vreme chiar imi venea in minte imaginea aia si ma cam speria(mai ales noaptea). Acum nu ma mai sperie, dar nici nu pot sa zic ca as vrea sa joc scary maze din nou.

| Meow15 a răspuns:

M-am obişnuit cu chestiile alea de la linkuri laughing. Acum nu mai am nici o reacţie când le văd.

| swsss a răspuns:

Eu am aruncat laptopul si am fugit din camera urland :3 laughing