| didii5 a întrebat:

Voi aveti fite sau va credeti mai tari decat ceilalti?
Dau si funda!laughing

Răspuns Câştigător
| Answer17 a răspuns:

Nu, dar uneori asta este singura metoda cand vezi ca esti inconjurat de idioti. trebuie sa mai fi si cu nasul pe sus si cu fite si sa ii ignori din cand in cand pentru ca altfel ii faci pe ei sa aiba fite si sa se creada mai buni decat tine.

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

laughing Ce intrebare laughing
Nu, eu personal nu am fite. Dar am un caracter destul de ...dificil.Adica nu suport sa fiu luata de proasta sau altceva.Cand ma deranjeaza ceva/cineva, sau mai ales cand altcineva isi da aere si fite in fata mea, atunci ma enervez si eu si ii spun vreo 2.laughing

| Mangustă a răspuns:

Intreab-o pe mama, sigur o sa-ti enumere ea tot sarcasmul meu in stare pura sub forma de fite oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fiţe.

| Kryss13 a răspuns:

Niciuna!winking

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie. Uite blogul meu; convingete singur!

http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/