| davyj8368 a întrebat:

Voi aveti persoane care nu va suporta gen cunostinte, vecini etc?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destule in TPU, cu vecinii nu am stres, sant de treaba. La servici santem ok toti

| SilentRain a răspuns:

Da și nici eu pe eii

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am 3 la muncă bucătărese nu le-am făcut nimic doar le-am zis pe față ce aveam de zis ca si-au arătată față adevărată mult prea devreme de atunci nu ma suportă astea 3 deloc ce sa facă sale accept deplasările? Nu pot le-am zis ca nu-mi place glumele lor si sunt deplasate rău au loat si mai mult foclaughing))

| isemilia a răspuns:

Toata comunitatea TPU, presupun. happy
In realitate nu stiu. Presupun ca da. In general incerc sa fiu neutra si sa evit astfel de situatii.

| Crescent a răspuns:

Da. Mai toata lumea are