| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Voi aveti sims 3!? Ca stiu un cod in care poti sa iei omni plant! Si tocmai am inchis pentru ca a facut mere...si nu e copac! Daca va dau codul ma ajutati? Si dau Funda!
Apesi pe CTRL+SHIFT+C si scrii TESTINGCHEATSENABLED TRUE si dupa apesi iar pe CTRL+SHIFT+C si scrii BUYDEBUG si de uci la buy si apesi pe a doua chestie care parca e un scaunel si o sa iti dea „debug" apesi acolo la plante si iti da OMNI PLANT. Va rooooog, sa ma ajutati!

1 răspuns:
| RainbowEye a răspuns:

Daca folositi acest cod, multumit-i. Oricum codu este de la mine.