| sHock a întrebat:

Voi baietii...ati putea sa ramaneti amici cu fata care va place? Si sa va comportati ca si cum nu a fost niciodata intre voi? Sau daca ramaneti amici, inseamna ca nu o placi deloc?:-s

Răspuns Câştigător
| Lucifer666 a răspuns:

Da. Eu sincer as ramane amic cu o fata dupa ce relatia dintre noi s-a rupt. Nu inseamna ca daca m-a parasit sau am parasit-o, trebuie sa o evit, sa nu ii vorbesc. E ceva prostesc. Daca ea tea parasit si tu inca mai tii la ea, poate ca daca ii vorbesti in continuare si ii arati ca inca tii la ea si nu sa o ignori complet, e posibil sa va impacati. Totul depinde de voi.

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

laughing Eu am aceeasi "relatie" sa zic asa cu un coleg de al meu, stam in aceeasi banca in fiecare zi, de fapt sunt 2, dar nu e nimic intre noi, primul despre care v-am zis vine si la mine acasa sa ne facem temele, suntem prieteni de mici. Nu e nimic intre noi happy

| sHock explică:

Niciodata nimic*

| sigmanet a răspuns:

Se poate ramane amici cu fete cu care ai fost sau cu care ai vrut..Totul tine de modul tau de a fi si perceptia lucrurilor.

| lifeForJesus a răspuns:

Normal ca putem ramane amici... dar nu inteleg de ce trebuie sa ne comportam ca si cum nu ar fi fost nimic intre noi...asta e! Daca ramanem amici inseamna, ca o plac! Normal!

| mariuss a răspuns:

Io pot sa raman amic cu fosta iubita dar nu am cum sa uit ce a fost intre noi mai ales daca a fost cv ffrumos :X:X:X