| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Voi cam cum v-ati descrie... cea mia frumoasa descriere primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

O fata simpla, cu bun simt...intodeauna interesata sa aflu "noutatile" lumii..., ft comunicativa, foarte piretenoasa happy (chiar prea lipicioasa happy )...sincera intodeauna... urasc minciuna, foarte glumeata dar in limita bunului simt, sensibila, extrem de romantica, uneori o mica visatoarebatting eyelashes... o persoana de incredere... o prietena de nadejde atunci cand prietenii mei au nevoie de un ajutor (chiar si un sfat fiind el)...ador viata si tot ceea ce ma inconjoara... iubesc natura cu toate minunile ei ador cerul instelat :X... uneorii privind cerul imi imaginez si visez ca el este "mica mea lume"...sau universul meu cu toate visele ce le pastrez adanc in inima mea:X... pot fi si o persoana serioasa si cu picioarele pe pamant atunci cand este nevoie... o persoana care adora sa aiba prietenii si care fara ei nu ar putea traii... un suflet curat si plin de dragoste caci nu pot fi suparata pe nimeni nici macar pentru o zi, oricat de mult rau mi-ar face acea pers...am incredere in mine si in propiile mele puterii, optimista, in fiecare zii cu zambetul pe buza(caci cine stie. poate fi si ultima zi ) foarte calma...este foarte greu sa ma enerveze cineva, oricat ar incerca.big grin... o fata populara si creativa, un suflet in cautare dragostei si fericirii, o persoana ce iti va intinde intodeauna un umar pe care sa te sprijini... o vorba calda si un sfat dat din inima...lista ar fi foarte mare... dar in fiecare zi noi oamenii ne "nescoperim" tot mai mult happy

iubesc distractiile si petrecerile in familie sau intre prietenii...ador sa pictez :X:X si o fac cu foarte mare dragoste de la varsta de 8 ani... iubesc dansul si muzica...in spacial dansul oriental pe care il si practic...imi place sa vizionez un film bun alaturi de prietenii si sa mananc popcorn big grin ...sunt indragostita de patinajul artistic, pe care il practic de 4 ani aproape :X ...as fi vrut sa pot dansa si break-dance tongue pentru imi place la nebunie... dar nu prea imi iese big grin...sunt inebunita dupa sporturi extreme...in special bungee-jumping ...am si facut de multe ori si este absolut senzational...simti ca prinzi aripi (chiar daca ai impresia ca te vei prabusii laughing ) iar la final simti ca nu mai ai picioare rolling on the floor rolling on the floor dar merita :X...imi place sa simt "adrenalina" la cele mai inalte cote big grin...cum era sa uitbig grin... iubesc la nebunie sa calaresc (cai binenteles tongue ) si o fac cel putin o data pe saptamana...big grin...si cate mai multe plimbarii in aer liber cu prietenii... cele nocturne sunt preferatele mele (dar nu singurica ca mi-e frica de intuneric worried )...si cam atat ca e tarziu si deja nu mai vad tastele laughing si voi incepe sa analfabetez pe urma' rolling on the floor

a fost de ajuns? big grin tongue

ps-nu in ultimul rand iubesc acest site si toti userii care il "intretin"...pentru ca fara ei...TPU nu ar mai fi! :X...si pot spune ca am devenit dependenta de el big grin

gata! am fugit la nanicwinking NOAPTE BUNA TPU SI VOUA TUTUROR :*:*

20 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

O fata destul de interesanta, ai impresia ca ma cunosti, dar de fapt te inseli., mereu cu noi idei laughing care te iau prin surprindere.intotdeuna o persoana plina de viata cu zambetul pe buze care se descarca prin lacrimi., cu capul pe umeri dar mai nebunatica cand e vorba de glumelaughing o persoana calma. care nu se enerveaza repede, dar si cand se enerveaza apoi dai de dracu laughingwinking. o fire care pare puternica, dar mereu cu un suflet mare care te trateaza cu mila si sensibilitate., trec usor peste multe greutati si destul de incapatanata nu prea imi place sa primesc sfaturii,. dar imi place sa ascult oamenii si sa dau sfaturi., deloc suparacioasa, iert destul de repede si nu imi place sa tin ura.comunicativa, dar uneori rusinoasa.cu bunul simt,
o persoana serioasa care stie sa se distreze si iubeste la nebunie muzica si petrecerile laughing si daca vrei si aspectul fizic laughing .desi mi s-a spus de multe ori ca sunt frumoasa. nu ma consider, dar am incredere in mine si nu ma simt deloc complexata,. pentru 12 anisori. destul de inalta laughing 1, 60 tongue si inca mai cresk laughing si kg50 laughingimi place cum aratwinking... n'am probleme laughing
blonda ( nu si la minte laughing happy .cu ochii caprui care arunca o rivire inocenta. dar uneori si una plina de rautatewinking. cam atat despre mine happy sper ca ti-a placut descrierea.winkingkiss

| DarQueen a răspuns:

Sincer? persoana normala, senisibila, timida-uneori, temperament flegmatico-melancolic, 17 ani, nu ma consifder frumos(las pe restul sa ma considere), matur(gandesc inainte sa actionez), par negru, lungime medie, adopt stilul emo(dar nu ma tai si n uam de gand sa ma sinucidlaughing)...cam atat...

| viatadecacatt a răspuns:

Plina de energie, nesimtita, cu inclinatii de dracusordevil, dar am si parti bune!laughing
batting eyelashes

| Kidu a răspuns:

Sensibila, comunicativa, suparacioasa-pe cat de repede ma supar, pe-atat de repede imi si trecehappy

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

@Lora laughingrolling on the floor...sa inteleg ca te descrii ca fiind o fata care face misto de baieti laughing

| Mirabela_6911 a răspuns:

... pai, oamenii ar putea sa spun mai bine ceva despre mine, ce care ma cunosc, ddesigur... iubesc animalele, sunt o fire sensibila, imi place sa rad, sa ma distrez, mai pe scurt sa traiesc viata la maxim.Ador animalele, mai ales pisicilelove struck... visez ca atunci cand voi avea 20 de ani(acum am 13), saajung un mare medic veterinar si sa creez un adapost pentru animallele de pe strada. cateodata cand ma privesc in oglinda vad un copil care nu s-a maturizat destul de mult, un copil de gradinit a, alteori inainte de a pleca la scoala. vad un om important care merge la munca si isi face datoria de angajat. insa as vrea sa vad o stea care straluceste cel mai tare dintr-o mie de stele, cea mai implinita si cea mai de succes floare dintr-o sera de flori, c aun trandafir mare si inalt ce nu se mai opreste din crestere! love struckxx

| Clutsky a răspuns:

"Let's get it started"
De treaba, amuzant, romantic, perfectionist, multitalentat, afon dar cu ureche muzicala, critic oricand pe oricine si orice, stiu sa compun si poezii, dar nu o fac,, ma pricep cam la orice sport, ambidextru (si la maini si la picioare), iubesc tot ce-i frumos, si lista poate continua.
Fizic: cand eram mic, ma consideram urat, si mi-am promis ca niciodata vreo fata nu va mai putea spune ca sunt urat, si se poate spune ca probabil m-am tinut de promisiune, 1. 87, 80 de kg, constitutie atletica, brunet, ochi albastri-verzui, sau verzi-albastruibig grin, par saten (cu nuante de castaniu), putin lung (ca Zac Efron, si aceeasi culoare), cam atat am avut de spus...

| soseta ucigasa a răspuns:

Perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic...Sunt o fire foarte sensibila si emotionala, dar si in acelasi timp romantica uneori visez cu ochii deschisi la cai albi si feti -frumosi.Fizic ma pot descrie ca fiind o tipa destul de frumoasa. Ochii verzi.inalta cam 1, 60m 50 de kilograme, par saten si cu ochelari cu semnul Euro pe ei. A si ma numesc Alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare enigma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... pai, oamenii ar putea sa spun mai bine ceva despre mine, ce care ma cunosc, ddesigur... iubesc animalele, sunt o fire sensibila, imi place sa rad, sa ma distrez, mai pe scurt sa traiesc viata la maxim.Ador animalele, mai ales pisicilelove struck... visez ca atunci cand voi avea 20 de ani(acum am 13), saajung un mare medic veterinar si sa creez un adapost pentru animallele de pe strada. cateodata cand ma privesc in oglinda vad un copil care nu s-a maturizat destul de mult, un copil de gradinit a, alteori inainte de a pleca la scoala. vad un om important care merge la munca si isi face datoria de angajat. insa as vrea sa vad o stea care straluceste cel mai tare dintr-o mie de stele, cea mai implinita si cea mai de succes floare dintr-o sera de flori, c aun trandafir mare si inalt ce nu se mai opreste din crestere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io as spune ca sunt nebunaaaaa:Xsi ca iubesc tot ce ma inconjoara si ca.ca bineninteles.ma distrez la maxim alaturi de cei mai buni prieteni:Xam cea mai tare gasca si cel mai tare anturaj...nah sa muriti de necazlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fire mai nebuna.imi place sa cunosc lucruri noi si sa fiu mereu cap.big grin

| needcolors a răspuns:

Sunt săgetător.Slabut, cu ochelari.Intelectual stilat, rafinat. Imi place sa ma laud.
Îmi place ciorba de burta si hamsia prăjită cu lămâie.
Îmi place sa salvez melcii care ies pe trotuar după ploaie.
Îmi place sa ma învelesc cu plapuma chiar și când nu este foarte frig. Cred ca ma face sa ma simt protejat.
Uneori mi se întâmplă sa trag de usi pe care scrie "Împinge".
Il urasc pe primar cand opreste apa calda. Si pe viceprimar.
Mi-as cumpăra un papagal colorat, pe care sa-l invat sa spună prostii.
Am un ID de mess straniu.Odată am ucis un gândac in baie cu trei lovituri de mop.
Am creasta in cap, dar nu pentru ca mi-as face eu freza asta, pur si simplu asa imi creste parul.
De mic îmi plăcea să comunic în scris.Aveam mereu compuneri la gazeta de perete.
Am rate la banca. Uneori simt ca îmbătrânesc și îmi pare rău.
Nu îmi place iaurtul de fructe. Nici pizza nu îmi place.Îmi plac pătrunjelul şi vinetele. Cred că aş mânca şi îngheţată de vinete.
Nu suport frişca vegetală, leurda şi limba de vită
Îmi place sa mănânc pomelo. Este cel mai mare fruct din categoria citricelor.
Îmi place ciocolata amăruie.
În clasa a V-a m-am uitat la o colegă sub fustă. Eram colegi de bancă iar ea tocmai răspundea la ora de română. Eu mi-am scăpat pixul. Avea o fustă bleu și chiloţi albi. Extrem de albi. Mie îmi era cald.
Mănânc pastele cu pâine.Îmi place zahărul cubic, aşa paralelipipedic cum e el.
Am avut odată un sfârc umflat . S-a vindecat.
Am un tatuaj pe piept în dreptul inimii. Este un înger.
Când eram mic mă urcam prin copaci ca o maimuţă.
Dimineaţa nu pot vorbi imediat ce ma trezesc si sunt morocănos.
Melodia mea preferata este Vama Veche – Vama Veche.
As vrea sa ies la pensie la patruzeci de ani.
Am un tricou roşu cu însemne comuniste sovietice.
N-am avut niciodată un prieten imaginar.Aroma mea preferata este scorţişoară.
Am citit toate lecturile obligatorii în şcoală.Nu îmi place sa îmi plătească altcineva consumaţia. Am fost înnebunit după Sex and the City… oare de ce?
Îmi place sa fac sex în poziţii diverse.Mai ales pe la spate. Nu pe la spatele meu.
Îmi ştiu pe de rost toate parolele, cnp-ul, seria şi numărul buletinului, pin-ul de la telefon, pin-ul de la card, pin-ul de la digipass, user-ul de la online banking, etc
Prima pasiune carnală am avut-o faţă de Laura, în clasa a VII-a. Avea carnea tare şi delicioasă.
Când aveam douăzeci de ani am vrut sa fac bungee jumping dar nu am avut curaj sa sar.
Mi-ar plăcea sa locuiesc într-un oraş unde sa vad marea când ma trezesc.
Îmi plac trandafirii crem si cei roşii.As sta la soare ca o reptila toată ziua.
Am luat bacul cu opt nouăzeci si cinci acum douăzeci de ani.
Jocul meu preferat la computer este acela cu iepuraşul.
Am miopie refractara. Am şapte perechi de ochelari cu lentile lila si bleu chiar.
Nu îmi plac boxerii. Prefer ceva mai sexy.Mi-e frica de singurătate.
Adorm foarte greu dacă nu ma uit la televizor la Sinteza Zilei cu Mihai Gadea.
Când ma duc sa imi cumpăr haine sunt mai rau ca o femeie.
Imi plac biscuitii pepito.Sunt rasist/xenofob:urăsc ţiganii (cine ii iubeste?!)
Am obsesie pentru femeile cu sandale legate cu şiret pe gleznă.
Nu ştiu sa patinez. Îmi plac metaforele.Îmi plac îmbrăţişările.Strănut de la praf.
Ma îmbrac în blugi tot timpul.Nu mai am spaţiu pe harddisc.
Când eram mic, era sa dau foc la casa in timp ce făceam o omleta.
As putea sa stau o zi întreagă sa ma uit pe pereţi si nu m-as plictisi.
Îmi plac sunetele de pian.Si de vioara.Nu mă deranjează că port ochelari.
Uneori vorbesc singur în oglindă.Ador sa înot.
Într-o zi de vara am mâncat singur un pepene întreg.
Nu îmi plac napolitanele. Scârţâie în gura.
Ma rad la subrat.( sau sub brat, nu stiu cum este corect)
Uneori sunt pudic.Îmi plac oamenii veseli şi activi.
M-am îmbătat prima data la nouăsprezece ani.Trag de fiare din când în când.
Nu îmi imaginez viaţa fără muzică. Îmi place să dramatizez uneori.
Consum multă apă când fac baie.Dau peste cap apometrele.
Nu îmi plac ouăle fierte.Îmi rod unghiile uneori.
Când eram mic credeam ca pompele funebre sunt folosite la umflarea cauciucurilor carelor mortuare.Prefer scările în locul liftului.
Folosesc cuvinte obscene când ma enervez.Folosesc cam des "Sa-mi bag p…." !
M-am uitat la toate episoadele din Prison Break.
Am pus gresie in baie. Dar nu pana sus.Mi-ar fi plăcut sa ştiu sa cant la pian.
Daca îmi pun mintea rezolv orice problema.
Abia aştept sa vad primul film pentru. adulţi in format trei D.
Am avut odată o iubita ca un magician. Nu avea joben si nici vesta. Ma întâmpina însă la marginea patului cu un pubis precum o periuţă.Apoi îşi făcea numărul lăsându-ma cu ochii-n reflectoare. Habar nu am cum făcea zecile de trucuri cu care ma surprindea.
Îmi plac perdelele brodate si draperiile din bumbac satinat.
As vrea sa câştig loteria vizelor. Sunt tipul bufnita ( ma culc târziu si ma scol târziu ).
Îmi place sa dorm atunci când pot. Colecţionez cutii de bere.Mi-e frica de înălţime.
Folosesc internetul. Il folosesc cit de des pot. Îmi place buldogul englez.As vrea unul.
Am un prieten foarte bun: computerul. Uneori ma dezamăgeşte: cochetează cu viruşii.
Citesc cam zece pagini pe ora .Am o memorie buna.
Când ma pocneşte pesimismul merg câţiva kilometri pe jos.
Imi plac culorile galben, purpuriu, verde si albastru .
Îmi place sa muncesc din greu pentru a obţine ceva .
Sunt un perfecţionist uneori. Nu ştiu de ce.
Nu prea utilizez "safely remove hardware" înainte de a scoate stickul din computer.
Mi-e teama de eşec .Mi-e teama de moarte . Mi-e teama de sărăcie .
Nu fumez . Nu beau des. Ocazional. Am avut TGP o suta treizeci si doi.
Îmi place mâncarea simpla . Îmi plac si dulciurile turceşti .
Imi place sa incerc orice mâncare straina . Am peste o suta de cărți .
As lucra tot timpul într-o afacere legata de internet .
M-am născut într-un sat . Am un frate. Îmi place pictura abstracta .
Am o bucata de pământ la tara. Au plantat ai mei castraveţi acolo. Eu vreau sa plantez nectarini totuşi.Îmi plac toate filmele Alien . As vrea sa pun termopane .
Daca îmi place o melodie, îmi îndes căştile in cap cu palmele si o tocesc de doua sute de de ori .
Urăsc sa port costum de haine si cravata .
Îmi vopsesc uneori unghiile cu lac transparent.Încerc sa traversez întotdeauna pe zebra.
Mi-ar face plăcere sa lucrez de acasă .
Am parul grizonat. Am cam albit.Îmi place sa port tricouri mulate.
Am un laptop Fujitsu Siemens performant . Nu port cercei . Sunt prea onest .
Unii oameni spun ca rad prea mult si prea tare .
Uneori imi pierd subtilitatea . Îmi spun uneori ca ar trebui sa fiu mai puţin naiv .
Am fost îndrăgostit de trei ori . Nu am fost in străinătate .
Cumpăr de multe ori lucruri pe care ulterior nu le mai folosesc .
Când ma interesează ceva fac tot posibilul sa-l obţin . Îmi plac plajele virgine .
Îmi doresc sa înfiinţez o firma . Sigur ar trebui sa fie un site pe internet .
As vrea sa muncesc măcar o zi pe săptămână acasă .
Am peste o suta de discuri vinil . Am început acesta lista într-o zi ploioasa .
Am peste o suta de CD-uri cu muzica . Am mai multe adrese de e-mail .
Îmi place marea . Muntele mai puţin.Este prea multa linişte !
Îmi place Charlize Theron . Nu sunt un lider, prefer sa stau mai în spate .
Folosesc rar mobilul . Folosesc uneori SMS-urile .
Am încercat sa învăţ sa cant la chitara, dar nu am reuşit niciodată .
Îmi place sa citesc . Îmi place muzica . Nu pot sa citesc muzica .
Nu ştiu sa cant . Îmi place sa scriu .Îmi place blogging-ul.
Îmi place sa merg la mare cu cortul . La Mamaia. Si la Vama Veche.Sunt femei goale acolo.
Îmi plac filmele de groaza . Nu-mi place sa zbor .
Îmi place Guns n Roses . Ma topesc după Rolling Stones .
Cea mai romantica melodie mi se pare "Wonderful tonight" – Eric Clapton
Nu am încercat niciodată sa ma sinucid .
Cel mai frumos peste de acvariu este Cheirodon .
Sunt interesat tot timpul sa cunosc oameni ca mine .
Îmi place berea Timişoreana. E dulce . Îmi place şi vinul alb demidulce.
Nu mi-au plăcut niciodată emisiunile gen Big Brother .
Îmi îndeplinesc îndatoririle de cetăţean .
Nu suport frigul. Niciodată n-am destule haine pe mine iarna.
Îmi plac comediile romantice . Nu mi-am rupt niciodată un os .
Am trei masele plombate .Am vise erotice cam opt la suta din totalul viselor.
Îmi plac rubinele . Ador sfârcurile întărite.As vrea sa las ceva in urma mea…
Sunt fericit ca am ajuns la capătul listei.

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Mmmm... sunt mai baietoasa adica uneori imi place sa stau mai mult cu baieti decat cu fetele si urasc fustele yac, plina de viata, nebunica, haioasa, prietenoasa, frumushik un picsi cam asa. bye bye.

| SoniaGirl a răspuns:

Ce pot sa spun despre mine? Orice as incerca sa scriu, sa descriu, sau sa explic ar fi in zadar. De ce? Foarte simplu.Conteaza mult prea mult cum te vad ceilalti.Conteaza aparenta. E mai important sa pari destept dacat sa fii. E mai important sa pari bogat decat sa fii cu adevarat.Si atunci ma intreb(poate degeaba) ce rost mai are sa explicam cuiva cum suntem in realitete cand de fapt cum parem e mai important? Asadar, despre mine spun ceva pe scurt:SUNT UN CONTRAST INTRE PACEA UNUI OCEAN SI ERUPTIA UNUI VULCAN! Oricum fiecare ma percepe cum poate sau cum ii convine!
By Sonia:*

| SoniaGirl a răspuns:

Ce pot sa spun despre mine? Orice as incerca sa scriu, sa descriu, sau sa explic ar fi in zadar. De ce? Foarte simplu.Conteaza mult prea mult cum te vad ceilalti.Conteaza aparenta. E mai important sa pari destept dacat sa fii. E mai important sa pari bogat decat sa fii cu adevarat.Si atunci ma intreb(poate degeaba) ce rost mai are sa explicam cuiva cum suntem in realitete cand de fapt cum parem e mai important? Asadar, despre mine spun ceva pe scurt:SUNT UN CONTRAST INTRE PACEA UNUI OCEAN SI ERUPTIA UNUI VULCAN! Oricum fiecare ma percepe cum poate sau cum ii convine!

| Karcsy_Szasz_1989 a răspuns:

Sunt o persoana ca
toate celelalte persoane.
Sunt o fire putin
capricioasa, care obtine tot
ceea ce isi propune,imi ajut si imi
iubesc prietenii
adevarati, sunt
spontan, vesel
dar si cand ma supara cineva stiu sa fiu si rau.
Imi place sa ii
ajut pe cei din jur...
Apreciez sinceritatea si urasc minciuna.
Ador sa ma holbez la stele, nu ma cunosti...si probabil nu o vei face niciodata!
Impresiile si parerile voastre:
-Falsuri
-Ipocrizii
Te pierzi pe tine incercand sa gasesti ziua de maine!
EU.
Putin ciudat.
Am defecte(...) dar si calitati. (...)
Pot fi paranoia.
Iubesc.
Rad.Plang.Delirez.Aberez.
Imi schimb starea de spirit foarte repede.
Ma plictisesc repede,
sa lenevesc
in pat, sa cant dar
...sa nu ma auda nimeni daca tine la sanatatea lui,
sa dansez,
sa ascult muzica inainte sa adorm...sa visez, sa stresez lumea, sa rad, Nu-mi pasa parerea celorlaltor persoane.
Imi dictez singur viata.
Gasesc in mine ce nu este in altii.Am un spirit anormal al umorului.
Devin oribil de ironic.
Rad des!
Sunt nimic pentru nimeni.
Sunt zambet si lacrima pe acelasi obraz.
Sunt ras si durere si visare.
Sunt pus pe sotii si plin de haz.
Si-s trist cu genele-nchise
Vrei id? cere
Sunt rau?
Din contra...
Nu stii nici macar un sfert din ceea ce spun, fac sau gandesc... ceea ce nu
iti da nici un drept de a ma critica...
Ambitios?
Imi ating scopul, si ajung acolo unde vreau...indiferent de obstacolele intalnite pe drum!
Sentimental?
-Ma atasez repede.
-Iubesc.
-Dar si atunci cand urasc... FERESTE-TE DE MINE!
-Ma indepartez foarte usor.
Sunt o persoana
aiurita, ametzita, impiedicata,
uneori balbaita, sensibila, usor nebuna

Detest persoanele insistente,
enervante, cicalitoare, BARFITOARE,
ignorante, mincinoase,
sclifosite!