| Anna04 a întrebat:

Voi cand primiti martisoare de la baieti (colegi) ii pupatzi p obraz? colegele mele asta fac in fiecare an, iar eu nu stiu ce sa fac. ce ziceti sa ii pup?

8 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Da,e un obicei de multumesc in asemenea ocazii.

| αℓє a răspuns:

Pupa-i.Asta le arata multumirea.

| buterfly a răspuns:

Pai da...Cum ti sa mai zis e un fel de multumesc!happy
Nu se intampla nimic daca i pupi!hee hee

| Biia a răspuns:

laughingdalaughingti se pare ca e asa mare lucru? pupatul pe obraz e ca un fel de "multumesc", chiar daca esti o fire mai rusinoasa, prinde curajtonguesi pupa.i chiar nu e mare lucrubig grin.
~>Take careee`!

| Papusik a răspuns:

Pupa-i, nu cred ca se vor supara laughing

Eu am si uitat de 1 martie :d.

Dar pana marti... am timp sa gasesc martisoare si toate alea.
:p

| Sweet111 a răspuns:

Pupa-i si tu.winking
Baetii asta si asteapta!

| Bluef4 a răspuns:

Scarbos, nu ii pupa! Urasc pupaturile! Imbratiseaza-i, mie mi se pare mult mai ok!happy

| BeatriceKnowles a răspuns:

Pupa-i nu-i mare lucru!