| maryfanMJ97 a întrebat:

Voi care credeti ca este mai frumoasa bulgaroaica Sahara sau Bianca Dragusanu? si argumentati de ce

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Bianca Dragusanu arata asa datorita operatiilor estetice, fara ele iti garantez ca nu mai era ea,, diva divelor'' ci arata ca Roxy Manelista laughing
Ei bine, ambele sunt frumoase, dar cred ca Sahara e mult mai frumoasa pentru ca nu cred ca are toate partile corpului modificate pentru a fi frumoasa ca Bianca Dragusanu, in schimb are o tona de bronz pe corp laughing Si bronz d`ala pudra.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Andrea e mai frumoasa decat Bianca.
Ce sa argumentez? Pur si simplu e mai frumoasa.

| pwp a răspuns:

Mie mi se pare mai frumoasa bianca, chiar daca este din plastic big grin

| AlynuTsu_5188 a răspuns:

Pai aman2... dar as alege-o pe BIanca deoarece este romanca de a noastra :X.